Načítám Akce

« Všechny Akce

Rovnodennost v ženském kruhu

18.Září @ 10:00-18:00

900czk – 1200czk
Milé ženy,
těšíme se na společné setkání, sdílení křehkostí i smíchu, vzájemnou inspiraci a tvoření, čas se sebou i výměnu v podpůrném komorním kruhu.
Připravujeme prostor pro uvolnění, podporu a posílení péče o sebe, své prožívání a záměry v útulném opečovávaném slaměném domečku na křišťálové žíle v Žulové v Rychlebských horách, kde lze také přespat před i po akci a udělat si výlet po krásnou divokou přírodou.
Přejeme si oslavit a ocenit samy sebe, své dary i křehkosti, uvolnit a shodit ze sebe to, co už nepotřebujeme nést dál, najít nový náhled a záměr a podpořit se při tom, co si pro sebe hodláme dále tvořit. Hlavním tématem je rovnováha a zdravá výměna ve všech našich vztazích, včetně vztahu se Zemí.
Budeme se věnovat vnímání našeho těla a prožívání, objevování nových rozměrů v uvolnění, tanci a pohybu, v kontemplaci a sdílení, při rituálu. Důležitým spojencem nám v tom bude příroda a práce s živly.
Příspěvek:
900 Kč pro maminky na rodičovské dovolené nebo ženy, které teď nemohou zaplatit plnou cenu
1200 Kč pro ty, které mohou zaplatit plnou cenu
K obědu bude domácí vege specialita, čaje a kávy v průběhu dne k dispozici, bude vítáno, pokud se budete chtít podělit o drobné občerstvení.
Přihlášky (ideálně do 10.9.) a info o programu: vesvemzivlu@gmail.com
Info o ubytování, stravě a cestě na místo: bozenta@centrum.cz – Bohunka Šulcová, kraniosakrální terapeutka, správkyně místa a osvícená baristka
Do přihlášky, prosím, napište, co Vás láká se přidat, jaký je váš záměr a své tel. číslo.
Katka ocení také informaci, zda se potýkáte s nějakými psychickými potížemi a zda vnímáte, že jste aktuálně schopny nést vlastní zodpovědnost za to, co k sobě v rámci semináře pustíte, do čeho vkročíte a co si necháte ujít. Tuto informaci zachová jako důvěrnou. Jste zvány pečovat o sebe v laskavosti, v tomto duchu je také naše setkání připravováno. Nečekejte těžké katarzní techniky, přesto se v nás může hodně odehrát a je důležité se v tom o sebe umět postarat. Chceme vám v tom být podporou a nabízíme spolutvoření v jemnosti.
Pokud můžete nabídnout spolujízdu, napište do přihlášky také trasu a kontakt – před akcí pak pošleme mail, abychom vás propojily, pokud budete souhlasit.
Akce se koná za každého počasí.
Děkujeme a těšíme se,
Katka a Bohunka

art Lucy Campbell

Podrobnosti

Datum:
18.Září
Čas:
10:00-18:00
Cena:
900czk – 1200czk

Místo konání

Chalupa na Andělech
Andělské domky
Žulová, 790 65 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
776150216
Webová stránka:
http://www.chalupanaandelech.cz