Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Tanec síly v léčivém kole živlů

26.2.2019 @ 17:45-19:45

330czk

Volný tanec s provázením
ENERGIEMI LÉČIVÉHO KOLA ŽIVLŮ
NA VLNÁCH ŽIVÉ HUDBY RADKY a TARANA

Přijďte se vyladit na své vnitřní zdroje i tvořivé síly přírody.
Necháme volně plynout tělo i prožívání a zaposloucháme se do moudrosti, kterou pod vlnami běžných vzruchů nesou. Posílíme svou schopnost čelit neznámu a nejistotě, jež nutně provázejí naše životy. Projasníme mysl a protančíme se k přítomnosti ve vlastním středu. Spojíme se se svou vášní k životu, s radostí a tvořivostí. Setkáme se v kruhu s ostatními na stejné cestě. A odneseme si domů stopy spojení, která nás budou vyživovat v našem každodenním fungování.

info o Radce a Taranovi: http://radkataran.cz/

přihlášky u Katky: vesvemzivlu@gmail.com, 774 983 521

(Je možná snížená cena po dohodě pro maminky na mateřské, studenty, důchodce a lidi v životních situacích, které jim nedovolují platit plnou cenu.)

zpětná vazba tanečnice a terapeutky Zdeňky z minulého setkání:

“Ráda bych ještě jednou poděkovala za možnost pobýt a sdílet (se) v sobotním kruhu podobně naladěných tanečníků. Úžasné vedení, hudba, tanec, propojení, zpěv, živly aj., mě naplnilo radostí, že se něco tak přirozeného děje i tady u nás. A to díky Vám. Cítila jsem, jak se společným tvořením mění minimálně nejbližší okolí a také cesta domů – jen pár minut pěšky – byla v nové atmosféře. Ráda bych vyjádřila tímto aspoň minimální vděčnost, byť se mi to slovy přesně nedaří uchopit.”

Podrobnosti

Datum:
26.2.2019
Čas:
17:45-19:45
Cena:
330czk

Místo konání

Lanade
Zámostní 22
Ostrava, 71000 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.lanade.cz