Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Aktivní naděje (v živém těle)

25.Leden @ 10:00-19:00

20eur

Zveme vás na transformační cestu v kruhu lidí, kteří chtějí přispět svou inspirací k tvorbě zdravějšího prostředí pro život – jak vně tak uvnitř.

Objevíme nám přirozené zdroje a spojení, z nichž můžeme vždy čerpat. Podpoříme se navzájem v jasnějším uchopení našich záměrů a dalších kroků i toho, co už děláme. Poděkujeme za vše, co nám život dává a nasměrujeme svou tvořivost v jeho prospěch. Uctíme bolest, kterou cítíme se světem a uznáme ji jako sílu, která nás pohání ke změně. Odneseme si nástroje podpory pro každodenní situace i pro výzvy angažovaného života.

Setkání vychází z Metody, jež obnovuje spojení (Work that Reconnects) s důrazem na spojení s vlastním tělem, prožíváním a vztahováním. WTR celoživotní aktivistky a ekofilozofky Joanny Macyové sahá do hloubky k naší podstatě a obnovuje spojení se sebou a se světem, jehož jsme součástí. Vychází z filozofie hlubinné ekologie, angažovaného soucitu a systémové vědy. Inspiruje tisíce lidí po celém světě a probouzí srdce pro činy v zájmu života na Zemi, navzdory zhoršujícím se ekologickým a sociálním podmínkám. Základními pilíři jsou vděčnost, práce s bolestí světa, systémové myšlení a aktivní naděje. Bližší info: http://www.tanecvnas.cz/work-that-reconnects

Půjde o zážitkový a podpůrný seminář se zapojením spontánního pohybu, hry a tance, arteterapeutických prostředků i rituálu, hlubší reflexe.

Provázejí Miluška Hazuchová, taneční a pohybová terapeutka, ekopedagožka, aktivistka a facilitátorka Metody, která obnovuje spojení (www.tanecvnas.cz) a Kateřina Fojtíková, dramaterapeutka, arteterapeutka a ekoterapeutka (www.vesvemzivlu.cz)

Prosím, přihlašujte se do 20.1. 2020: vesvemzivlu@gmail.com

Příspěvek ve výši: 20 eur (přátelská cena pro aktivisty 10 eur)

S sebou: pohodlné oblečení k pohybu, papír a tužku na poznámky

Podrobnosti

Datum:
25.Leden
Čas:
10:00-19:00
Cena:
20eur

Místo konání

Bratislava
Bratislava, Slovensko + Google Mapa